Rūpes
Mums rūp mūsu uzņēmums un apkārtējā vide. Mums ir svarīga mūsu darbinieku veselība, drošība un labklājība. Mēs rūpējamies arī par saviem klientiem, precīzi izpildot viņu prasības, paveicot darbu savlaicīgi un visaugstākajā kvalitātē.
Draugi
Mūsu uzņēmumā strādā vairāk nekā 240 darbinieku. Mēs priecājamies, ka tieši viņu personības veido mūsu uzņēmumu un padara to dzīvu. Darbā mēs pavadām daudz laika — kāds būvlaukumā, kāds birojā, cits ceļā, taču viena no mūsu pamatvērtībām ir saglabāt darba vidi draudzīgu. Ikviens mūsu darbinieks zina, ka vadītāji ir pieejami atklātai un draudzīgai sarunai ne tikai par darba jautājumiem.
Darbs
Daudzi gadi būvniecības nozarē ir pierādījuši, ka augstai darba ētikai profesionālā meistarība ir nenovērtējami svarīga. Fakts, ka klienti var paļauties uz mums, ir tieši saistīts ar mūsu veiktspēju un attieksmi pret darbu.
Mēs atdodam savu sirdi darbam un priecājamies, ka arī mūsu klienti šo entuziasmu novērtē. Katra projekta pabeigšana ir īpašs notikums, mēs novērtējam iespēju to nosvinēt kopā ar klientiem. Mēs priecājamies, ka klienti nereti kļūst par mūsu draugiem. Atbildība, godīgums un uzmanība detaļās ir galvenās vērtības, kuras ievērojam mūsu darbā.
Ārpus darba
XTM ir mājvieta profesionāļiem un tiem, kuriem darbs ir kaislība. Mēs iepazīstam viens otru darbā un novērtējam kolēģu veiksmes. Mēs aizrautīgi strādājam kopā un tikpat aizrautīgi kopā arī atpūšamies. Mēs varam atvilkt elpu no darba, kopā saturīgi pavadot laiku — veltot to motosportam, snovbordam un citiem hobijiem.
Daba
Mēs esam uzņēmums, kas rūpējas par vides aizsardzību un dabu. Mēs esam atbildīgi par mūsu planētu un cenšamies saglabāt to tīru un neaizskartu. XTM darbiniekiem ik dienu ir iespēja baudīt Ziemeļeiropas skaisto fjordu, klinšu un kalnu ainavas. Nereti mūsu darbinieku ikdienas darba vieta atrodas burvīgā, cilvēku neskartā dabas stūrītī. Savā darbā izmantojam dabai draudzīgus materiālus un tehnoloģijas.