Viena no lietām, kas mums patīk Zviedrijā, ir BRĪVĪBA KLĪST! Tas nozīmē, ja atrodies Zviedrijā, Tev ir tiesības staigāt, braukt, slēpot, peldēt un apmesties jebkurā vietā, izņemot privātos dārzos, dzīvojamās mājas tiešā tuvumā vai uz lauksaimniecībai apstrādātās zemes. 

Protams, līdzi nāk arī pienākumi – jārūpējas par dabu un savvaļas dzīvniekiem, un jāizrāda cieņa pret zemes īpašniekiem un citiem cilvēkiem.  

Brīvību klīst izmantojam arī esot blakus Sigtunai. Pārgājienu un dabas takas ved gan cauri dabas rezervātiem, gan garām vēsturiskām vietām. Var baudīt pārgājienus pa dižskābaržu mežiem un neskartiem pirmatnējiem mežiem vai priecāties par Mälaren ezeru un turpināt pastaigu pa līkumotām sūnām klātām takām un pa dabiskām pļavām.  

Tas par brīvo laiku, bet darba laikā mums ir vēl viens objekts netālu no Sigtunas – būvējam Stokholmas Ekonomikas augstskolas konferenču un mācību centra “Kämpasten” restorānu. Papildus ierastajiem betonēšanas darbiem, betonējam eksponētā betona sendviča sienas un montējam līmētās koka konstrukcijas.